فروش کتیرا
یکشنبه , خرداد ۲۳ ۱۴۰۰
خانه / صمغ آنغوزه / فروش عمده صمغ آنغوزه تلخ صادراتی درجه یک در بازار داخلی و جهانی

فروش عمده صمغ آنغوزه تلخ صادراتی درجه یک در بازار داخلی و جهانی

آنقوزه یا آنغوزه گیاهی است علفی چند ساله، ریشهٔ آن کمی ضخیم و گوشتی، برگ‌های آن بسیار بریده و غباری، ساقه آن مجوف و گوشتی و بلندی آن تا ۲ متر می‌باشد. گل‌های آن به رنگ زرد و به گروه چتر مانند در انتهای ساقه ظاهر می‌شود. آنفوزه در چند سال اولیه سن خود ساقهٔ قابل رویتی ندارد و برگ‌های آن گسترده روی زمین است که در مراتع به نام «کماه» و «انگزاکماه» چوپانان می‌شناسند و مورد توجه و علاقهٔ گوسفندان است. دام را چاق می‌کند ولی گوشت گوسفند کمی بدبو می‌شود. میوهٔ آنفوزه دارای دو تخم به رنگ قهوه ایی تیره و سیاه، بیضی کمی پهن و بسیار بدبو می‌باشد. با تیغ زدن یا قطع ریشه یا قسمت پایین ساقه و یقهٔ گیاه در اواخر بهار، شیرهٔ بسیار متعفنی در طول تابستان خارج می‌شود که درمجاورت هوا به تدریج سفت می‌شود که همان آنغوزه است. آنفوزه در اراضی بائر و خشک و آهکی مناطق گرم آسیا می‌روید. بومی استپهای ایران و افغانستان است. در ایران در مناطق مختلف خراسان، کوه سرخ خراسان رضوی، بلوچستان آنغوزه وجود دارد.همچنین امکان فروش عمده صمغ آنغوزه تلخ صادراتی به کشورهای همسایه  وجود دارد. صادرات آنغوزه به هند مهم ترین بازار فروش برای تولید کنندگان داخلی است.


فروش عمده صمغ آنغوزه تلخ صادراتی درجه یک در بازار داخلی و جهانی

عرضه آنغوزه تلخ در بازار داخلی و جهانی

عرضه آنغوزه تلخ در بازار داخلی و جهانیفروش بذر گیاه دارویی آنغوزه مرغوب برای مصارف صادراتی با قیمت و کیفیتی عالی انجام خواهد گرفت.
آنغوزه گیاهی است که از تیره چتریان می باشد و معمولا در ایران در مناطقی که بیابانی و استپی رشد می کند. در پارسی این گیاه انگدان نامیده می شود و از جمله گیاهان بسیار مفید است و از شیره این گیاه دارو تهیه می شود . در این گیاه با وارد کردن شیاری در ریشه تا پایین ساقه شیره این گیاه خارج می شود. شیره تهیه شده از آن برای تقویت معده مورد استفاده قرار می گیرد و برای کشتن کرم های معده نیز مفید است.

شرکت پایار تجارت زمردین خریدار و فروشنده انواع آنغوزه درایران وبازارهای خارجی، تهیه و توزیع انواع آنغوزه، فروش عمده آنغوزه خشک، فروش شیره آنغوزه، نمایندگی آنغوزه تلخ صادراتی، تامین آنغوزه مورد نیاز صنایع، فروش وخرید آنغوزه کخ، دارای بازار فروش صمغ آنغوزه در داخل کشورمیباشد. این شرکت قیمت بذر آنغوزه تلخ را به صورت توافقی مشخص میکند.

توزیع انواع آنغوزه تلخ در اصفهان

توزیع انواع آنغوزه تلخ در اصفهانشرکت پاکان بذر اصفهان به عنوان تولید کننده انواع بذر باخلوص و قوه نامیه بالا و عاری از بذر سس، از جمله انواع بذر یونجه استاندارد ( گواهی شده )، بذر سبزیجات و صیفیجات، بذر گیاهان دارویی، بذر گیاهان زینتی، بذر گیاهان علوفه ای و زراعی، بذر درختان و درختچه های مثمر و غیرمثمر، بذر گیاهان مرتعی و بیابانی و همچنین انواع محصولات گیاهان دارویی و منشا گیاهان دارویی کشور، آماده عرضه به سراسر کشور میباشد.

خریدار صمغ آنغوزه تلخ در طب سنتی

خریدار صمغ آنغوزه تلخ در طب سنتیآنغوزه تلخ در طب سنتی به عنوان خلط آور، ضدنفخ، ضد اسپاسم روده ای و به صورت شیاف برای بهبود قولنج و همچنین سوسپانسیون آن برای فراری دادن سگ، گربه و دیگر حیوانات وحشی مورد توجه بوده است. مصرف آنغوزه خصوصا در میان آمریکایی‌های آفریقایی ادامه دارد. آنغوزه برای درمان سرطان شکم، میخچه، پینه، ادرارآور، مسکن و محرک به کار می‌رفته است. در درمان‌های عامیانه برای قطع قاعدگی، آسم، تشنج، خروسک، جنون و سرطان استفاده می‌شود. با این حال، اصلی‌ترین کاربرد آن به صورت رایحه در عطریات می‌باشد.
این گیاه با طعمی قوی‌تر از پیاز یا سیر به شکل گم رزین یا محلول همچنان در دسترس است. در داروخانه ها و فروشگاه های مواد غذایی سالم و محلی نیز به عنوان نگهدارنده یا ادویه به فروش می‌رسد. گاهی به میزان کم در برخی از شکلات‌ها، نوشابه ها، چاشنی‌ها و سس‌ها به کار می‌رود. کاربرد آنغوزه در کشاورزی برای  کشتن کرم های داخل مزرعه و یا باغچه موقع آبیاری مقداری آنغوزه را در پارچه ای گذاشته و داخل آب جلوی شیلنگ بگذارید.

لیست قیمت صمغ آنغوزه تلخ صادراتی در بازار تهران

لیست قیمت صمغ آنغوزه تلخ صادراتی در بازار تهرانباهدف تسهیل دسترسی صادرکنندگان و شرکت های صادرات گیاهان دارویی، قیمت های صادراتی گیاهان دارویی مصوب گمرک جمهوری اسلامی ایران را منتشر می نماید. لازم به ذکر است که این قیمتها در تاریخ ۲۸/۱۲/۱۳۸۴ به تصویب رسیده و با توجه به گذشت زمان ممکن است دچار تغییراتی شده است.

  1. قیمت پایه صادراتی آنغوزه تلخ از قرار هر کیلوگرم ۹ دلار
  2. قیمت پایه صادراتی آنغوزه شرین  از قرار هرکیلوگرم ۱۲ دلار

مرکز پخش آنغوزه تلخ صادراتی درجه یک در کشور های همسایه

مرکز پخش آنغوزه تلخ صادراتی درجه یک در کشور های همسایه

معمولا گیاه آنغوزه ۲۰ تا ۴۰ گرم شیردهی دارد و از شیره آن ده ها نوع ماده دارویی ارزشمند به دست می آید که به علت نبودن صنعت تبدیل در ایران، به صورت خام به کشورهای دیگر صادر می شود.

گیاه آنغوزه ارزش اقتصادی بالایی برخوردار است و هر کیلوگرم از آن  در کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس به قیمت بالایی به فروش می رسد که به نظر می رسد با این سود دهی بالا می توان با ایجاد صنایع تبدیلی ارزش اقتصادی زیادی را در کشور داشته باشیم.


جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی آدیس تجارت
راه های ارتباطی:
تلفن : 02128426355
تلفکس : 02128426715
تلفن همراه : 09124085624
تلفن همراه : 09198329234
پست الکترونیکی: info@katiraco.ir

مطلب پیشنهادی

عرضه عمده صمغ آنغوزه شیرین صادراتی به تمام نقاط ایران

عرضه عمده صمغ آنغوزه شیرین صادراتی به تمام نقاط ایران توسط نمایندگی های عرضه و پخش این محصول انجام می شود. این نمایندگی های عرضه محصول را می توان در تمام شهرهای

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام