فروش کتیرا
یکشنبه , خرداد ۲۳ ۱۴۰۰
خانه / صمغ آنغوزه / مرکز فروش عمده صمغ آنغوزه شیرین صادراتی در بازار تهران

مرکز فروش عمده صمغ آنغوزه شیرین صادراتی در بازار تهران

آنغوزه صمغ رزینی قهوه ای رنگی است که فواید زیادی برای سلامتی بدن دارد و خواص درمانی بسیاری در آن موجود است. سابقه ی بسیار طولانی طب سنتی و درمان بیماری ها با گیاهان دارویی مانند آنغوزه که فواید دارویی آن بی شمار است سبب شده است که شرکت های بسیاری به فروش عمده صمغ آنغوزه شیرین صادراتی در بازار تهران و شهرهای دیگر بپردازند. پرورش گیاه آنغوزه یکی از پرسودترین و بهترین کاربرد آنغوزه در کشاورزی است که سه ویژگی منحصر به فرد مشتمل بر ارزآوری بالا، اشتغال زایی و پربازده بودن، این محصول را مورد توجه قرار داده است.

مرکز فروش عمده صمغ آنغوزه شیرین صادراتی در بازار تهران

خرید شیره آنغوزه صادراتی در تبریز

خرید شیره آنغوزه صادراتی در تبریزمعمولا هر گیاه آنغوزه ۲۰ تا ۴۰ گرم شیردهی دارد که از شیره آن ده ها نوع ماده دارویی ارزشمند به دست می آید. شیره آنغوزه در سربرگ بوته کما است و هنگامی که بوته آن زرد و خشک شد، شیره آن از میان برگ ها به ریشه بر می گردد و در آنجا جمع می شود که زمان مناسبی برای بهره برداری آنغوزه است.

برای خرید شیره آنغوزه در تبریز می توان به فروشگاه های گیاهان دارویی و یا به فروشندگان آنلاین معتبر که رضایت مشتریان را جلب کرده اند مراجعه نمود.

فروشگاه های اینترنتی بسیاری وجود دارند که به منظور گسترش تجارت گیاهان دارویی در داخل و خارج ایران محصولاتی را به صورت عمده خرید و فروش می نمایند.

فروش صمغ آنغوزه شیرین صادراتی در اصفهان

فروش صمغ آنغوزه شیرین صادراتی در اصفهانبعضی از فروشگاه های گیاهان دارویی در اصفهان به صورت آنلاین به فروش صمغ آنغوزه شیرین صادراتی می پردازند و عمده فروشی آنغوزه اصفهان جهت رفاه حال مشتریان و رفع نیاز شهروندان خود به گسترش فروش انواع گیاهان دارویی و طب سنتی پرداخته است.

آنغوزه در نواحی بایر و خشک ماسه ای و حاوی ترکیبات آهکی می روید و برداشت آن در اواسط فصل بهار آغاز می گردد.

خریدار بهترین صمغ آنغوزه شیرین صادراتی در سراسر کشور

خریدار بهترین صمغ آنغوزه شیرین صادراتی در سراسر کشور برخی از شرکت ها به عنوان بهترین خریدار و فروشنده و صادر کننده انواع صمغ های طبیعی در سراسر کشور مشغول فعالیت هستند و به طور مستقیم از کسانی که به تولید صمغ آنغوزه شیرین می پردازند، این محصولات را خریداری نموده و آن ها را با بهترین کیفیت و بسته بندی دلخواه جهت صادرات به کشور های خریدار آماده می کنند.

قیمت صمغ آنغوزه شیرین پس از اندکی فرآوری بالا رفته و دارای ارزش اقتصادی زیادی می شود.

این گیاه بیشتر در عرصه های طبیعی شهرستان های طبس، بشرویه، قاین و نهبندان کاشت می شود چرا که ای شهرستان ها پتاسیل خوبی برای کاشت انواع گیاهان دارویی دارند.

قیمت روز آنغوزه شیرین صادراتی در بازار داخلی و جهانی

قیمت روز آنغوزه شیرین صادراتی در بازار داخلی و جهانیبرای اطلاع از قیمت آنغوزه شیرین صادراتی در بازارهای داخلی و جهانی می توان به بزرگترین فروشندگان گیاهان دارویی در سایت ها مراجعه کرد.

محصولی که مراحل برداشت آن به سختی انجام می گیرد و نیز احیا و نگهداری آن زحمات و هزینه بسیاری را به منابع طبیعی تحمیل می کند، اما سود کلانش از راه فرآوری محصولات به جیب بازارهای جهانی سرازیر می شود.

هندوستان که آنغوزه ایران به آن صادر می شود با اندکی فرآوری، ارزش افزوده ای بیش از ۵۰ برابر قیمت خرید دارند و سود بسیار زیادی از آن می برند.

هند، امارات و اوکراین مهمترین خریداران آنغوزه شیرین ایران می باشند و در این میان هندوستان بالاترین آمار واردات آنغوزه شیرین از ایران را دارد.

مرکز پخش آنغوزه شیرین صادراتی درجه یک

مرکز پخش آنغوزه شیرین صادراتی درجه یکخراسان جنوبی سالانه با تولید ۶۰ تن آنغوزه یکی از مهدهای تولید و پخش آنغوزه شیرین صادراتی درجه یک در کشور است اما استفاده از پتاسیل این گیاه دارویی با چالش هایی همچون خام فروشی، بسته بندی و عرضه نامناسب، قاچاق و کاهش تولید بر اثر خشکسالی مواجه است.

تولید و صادرات آنغوزه شیرین منبع درآمد هزاران خانواده در خراسان جنوبی است که درآمد خوبی را نصیبشان می کند.

متاسفانه سودآوری های کلان اقتصادی و توجه روز افزون به تجارت گیاهان دارویی، مشکلاتی را برای این منابع به وجود آورده و این گونه های گیاهی را با خطر انقراض مواجه ساخته است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی آدیس تجارت
راه های ارتباطی:
تلفن : 02128426355
تلفکس : 02128426715
تلفن همراه : 09124085624
تلفن همراه : 09198329234
پست الکترونیکی: info@katiraco.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده صمغ آنغوزه شیرین صادراتی

قیمت عمده صمغ آنغوزه شیرین صادراتی درجه یک در بازار داخلی

امکان دستیابی به لیست قیمت عمده صمغ آنغوزه شیرین صادراتی درجه یک در بازار داخلی از طریق مراکز متعددی وجود دارد اما بهتر است مراکزی را بدین منظور مورد انتخاب قرا

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام